top of page
WhatsApp Image 2020-06-21 at 16.51.44 (1
3e04596e-490a-4e87-a2a6-be5174058719.JPG

NAŠE POKOJE
VAŠE POHODLÍ

V případě zájmu nás kontaktujte emailem, dozvíte se mimo jiné o našich slevách a aktuálních nabídkách.

V těchto pokojích si u nás můžete odpočinout:

Dva spojené pokoje pro jednu rodinu (a nebo dva páry či kámoše, kapacita 4)    |    Cena – 1,650 Kč při využití obou pokojů, 1,400 Kč při využití jednoho pokoje

 

Dva dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou (kapacita 2 plus 2)    |    Cena – 1,430 Kč

 

Jeden dvoulůžkový pokoj bez pohovky (kapacita 2)    |    Cena – 1,150 Kč

 

Menší dvoulůžkovou pokoj  (kapacita 1 – 2)    |    Cena 1,050 Kč

Snídaně pro ubytované v 8:30
Snídaně na objednání (130 kc)

Celková kapacita hotelu (i s pohovkami) je 16 – 18 lidí.  

V každém pokoji je krásná koupelna s vanou a koutek pro přípravu kávy a čaje.

K dispozici je společenská místnost s mini-stolním tenisem, šipkami, mini-kulečníkem a dalšími společenskými hrami.

U společenské místnosti na vás také čeká kuchyňka s vybavením pro základní vaření.

REZERVUJTE NA INFO@BILYPOTOK.EU

Platební a ubytovací podmínky

1. Rezervace ubytování, platební podmínky a podmínky storna rezervace

Na základě objednávky (elektronické přes rezervaci on-line případně emailem či telefonicky) ubytovatel rezervuje požadovaný volný termín zákazníkovi a to po dobu 3 pracovních dnů. Během této doby je nutné uhradit zálohu (50 % z ceny ubytovaní) na účet č.  289 994 797 / 0300, do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte Vaše příjmení. Uhrazením zálohy zákazník potvrzuje, že se seznámil s poskytovanými službami, cenou za ubytování a těmito platebními a ubytovacími podmínkami, které jsou nedílnou součástí smluvního vztahu mezi ubytovatelem a zákazníkem. Smluvní vztah vzniká uhrazením zálohy Bez uhrazení zálohy není možné objednávku akceptovat a po marném uplynutí lhůty k zaplacení zálohy je rezervace zrušena. Po uhrazení zálohy na vyžádání zašleme elektronicky daňový doklad. Doplatek plné ceny za ubytování je hrazen stejným způsobem, uvedeným výše, a to nejpozději do 20 dní před započetím ubytování. 
Zákazník má právo kdykoliv před začátkem pobytu, bez oznámení důvodu, odstoupit od smlouvy. Výpovědní lhůta činí 60 dní. Po této lhůtě, v souladu s ustanovením § 1837 písmeno a) o poskytování služeb, jestliže byly splněny s jeho předchozím výslovným souhlasem před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy a podnikatel před uzavřením smlouvy sdělil spotřebiteli, že v takovém případě nemá právo na odstoupení od smlouvy, a písmeno j) zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ubytovanému jako spotřebiteli  nevzniká právo na odstoupení od smlouvy o ubytování, pokud ubytovací zařízení poskytuje plnění v určeném termínu.
V souladu s těmito usneseními případě má zákazník nárok na vrácení 100 % již zaplacené zálohy do 60-ti dnů před zahájením pobytu. V případě, že zákazník neodstoupí od smlouvy s ubytovatelem (tj. neoznámí ubytovateli zrušení rezervace) do 60. dne před příjezdem, je zákazník povinen zaplatit ubytovateli následující storno poplatky:

 • 60 - 20 dní  před příjezdem = 100 % zálohy

 • 20 - 0 dní = 100 % celkové částky ubytování

 

Poskytovatel ubytování podnikne veškeré kroky k obsazení ubytovací kapacity jiným zákazníkem, v případě že se stornované ubytovací kapacity za stejných podmínek podaří obsadit, bude vráceno 100 %  částky za ubytování.

 

Výjimka: Výpovědní lhůta (lhůta na zrušení rezervace ze strany hosta) se zkracuje na 14 dní v případě rezervace jednoho pokoje na méně, než tři noci. Pokud host rezervoval jeden pokoj na jednu či dvě noci, pak je záloha vratná při zrušení rezervace do 14 dní před započetím pobytu.

2. Ubytovací podmínky

Ubytovatel může ubytovat zákazníka, který se prokáže platným cestovním pasem, občanským průkazem nebo jiným dokladem totožnosti.  Ubytovatel je povinen na základě objednaného a potvrzeného ubytování zákazníka ubytovat, a to od 14 hodin nejpozději do 21 hodin v den nástupu (příjezdu). Prosíme zákazníky, aby upřesnili hodinu příjezdu.

Při předání Vás seznámíme s objektem penzionu, jeho součástmi a inventářem apartmánu a předáme Vám klíče od vstupních dveří do penzionu a apartmánu.  Za škody, které způsobí na majetku ubytovacího zařízení, odpovídá v plném rozsahu. Při ztrátě klíčů zaplatí host škodu způsobenou ubytovateli ve výši 1000,- Kč.
Ubytování je povoleno pouze pro počet osob, který bude předem dohodnut. Toto se vztahuje i na pozemky, které k objektu patří. Pokud v objektu nebo na pozemcích patřících k objektu bude ubytován větší počet osob, má ubytovatel právo okamžitě a bez náhrady pobyt ukončit.

 

Během užívání apartmánu a součástí penzionu je nutné dodržovat následující zásady:

 • nestěhovat nábytek ani jeho části v pokoji či z objektu ven

 • nesmí být prováděny zásahy do elektrické či jakékoliv jiné instalace.

 • není dovoleno používat vlastních ohřevných elektrospotřebičů

 • bez předchozí dohody není dovoleno ubytování s domácími zvířaty

 • zákazníci jsou povinni dodržovat zákaz vstupu na pokoje v lyžařské obuvi nebo značně znečištěné obuvi

 • zákazník je povinen chovat se v apartmánu a v ostatních částech objektu tak, aby nevznikl požár

 • v apartmánech i v celém objektu je zákaz kouření (v případě zjištění kouření Vám bude stržena částka 1000,- Kč 

 • dodržovat noční klid od 22 do 7 hodin

 • parkování pouze na vyhrazeném parkovišti na dvoře objektu

 

den odjezdu ubytovaný vyklidí a opustí pokoj do 11:00 hodin a klíče odevzdá správci ubytování, který provede zběžnou kontrolu pokoje. 

Zákazník je plně odpovědný za škody na užívaném apartmánu, objektu, jeho zařízení a vybavení způsobené jím nebo ostatními zúčastněnými osobami. Zákazník je povinen každou způsobenou škodu ohlásit a uhradit ubytovateli (nejpozději v den odjezdu).

Vyslap na Ostry

Vyslap zacina primo u nas kde konci prujezd autem. Nahoru je to tak 2,5 hodiny a dolu - no to uz je preci jedno ;)

Krásná, Šumavská

Příroda a Turistika kolem...

Co vás čeká uprostřed nejzajímavějších šumavských turistických a běžkařských cest, jen kousek od sjezdovek na Špičáku či německého Velkého Javoru, cyklistických cest napříč Šumavou?

Foto Galerie Pokojů

bottom of page